Kas esame?

Esame nedidelė statybos įmonė virš 14 metų teikianti platų statybinių darbų  spektrą ,,nuo pamatų iki rakto’’. Vykdome gyvenamosios ir negyvenamosios, visuomeninės bei kitos paskirties pastatų statybą, kapitalinį remontą, renovaciją, kosmetinį atnaujinimą, teritorijų aplinkos tvarkymą, teikiame sąmatų sudarymo, techninės priežiūros paslaugas ir kt.

Aukšta kokybė

Pagrindinis įmonės tikslas – teikiamų paslaugų kokybė ir klientų pripažinimas. Šis tikslas yra pastovus ir nuolat siekiamas įgyvendinti. Juk kokybė už prieinamą kainą yra svarbiausias veiksnys, kuris lemia klientų nuomonę apie įmonės produkciją ir pačią įmonę. Pasirinkdami mūsų įmonę Jūs neapsiriksite: konsultacijas  suteiks kvalifikuoti specialistai, o darbus atliks savo amatą puikiai išmanantis meistrai.

Patikimumas

Siekdami  plėsti užimamas pozicijas rinkoje, didinti veiklos rezultatyvumą ir išlaikyti patikimos organizacijos vardą, būti saugia aplinkai, darbuotojams ir kitoms, su vykdoma veikla susijusioms šalims 2011 metais  įdiegėme integruotą kokybės, aplinkos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą.

Patenkintas kiekvienas klientas

Įmonei labai svarbu, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, nes tai tampa savotiška reklama – geri atsiliepimai ir rekomendacijos gerina įmonės prestižą, o tuo pačiu ir plečia pirkėjų ratą. Mes siekiame sukurti ilgalaikius santykius su savo klientais, teikdami aukščiausios kokybės paslaugas ir pranokdami mūsų klientų lūkesčius.

Optimali kaina

Esame sąžiningų, pareigingų, kvalifikuotų ir atsakingų žmonių kolektyvas. Stengiamės įgyvendinti kiekvieno kliento norus mažiausiomis sąnaudomis užtikrinant aukštą kokybę.

Mūsų darbų vizitinė kortelė:

Poilsio ir pramogų kompleksas ,,IDW ESPERANZA“ prie Ungurio ežero.